Një brune superseksi si Carissa - Bota Sot
Një brune superseksi si Carissa

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Një brune superseksi si Carissa

Më: 24 prill 2018 Në ora: 20:32
Carissa Rosario

Carissa Rosario, është një nga “Wag”-set më të veçanta të NFL. E bukur dhe tejet seksi, e përveç kësaj është e suksesshme në biznesin e saj.

Më pak se një vit më parë, ajo kurorëzoi dashurinë me James Anderson, aktualisht lojtar i Neë orleans. Martesa e tyre është cilësuar “përrallore” nga mediat amerikane. Ashtu sikurse edhe karriera e saj.

Brunia seksi ka 1 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, në të cilin poston foto pafund të fizikut të saj tejet seksi.

Kjo vajzë duhet të ndihet me fat, që Zoti e ka bekuar me një bukuri dhe trup të tillë. E përveç kësaj, është edhe tejet inteligjente, për këtë ka kaq sukses në biznesin e saj.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test