Demi Rose, transparente në Tulum - Bota Sot
Demi Rose, transparente në Tulum

Bota e Yjeve

Demi Rose, transparente në Tulum

Më: 25 prill 2018 Në ora: 14:01
Demi Rose

Demi Rose është aktualisht duke bërë një tur plazhesh ekzotike dhe stacioni i saj i radhës ishte Tulumi, në Meksikë.

Modelja 23-vjeçare ishte së bashku me fotografin Danny DeSantos, pasi në plazh ajo nuk shkon vetëm për të pushuar, por edhe për të punuar.

Demi kishte veshur një palë pantallona të zeza transparente që nuk i linin vend imagjinatës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test