'Ëngjëllusha' e Victoria Secret me poza joshëse në Malibu - Bota Sot
'Ëngjëllusha' e Victoria Secret me poza joshëse në Malibu

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

'Ëngjëllusha' e Victoria Secret me poza joshëse në Malibu

Nga: Bota sot Më: 14 maj 2018 Në ora: 20:07
Romee Strijd

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj në pista.

Dhe Romee Strijd bëri edhe një xhirim fotografish me bikine në plazhet e Malibu të dielën në mëngjes.

22 vjeqarja e Victoria Secret shfaqi format e saj 'vrasëse' me rroba banjo të Zuma Beach.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test