Shqiptarja bombastike që i bën konkurrencë Kim Kardashianit - Bota Sot
Shqiptarja bombastike që i bën konkurrencë Kim Kardashianit

Bota e Yjeve

Shqiptarja bombastike që i bën konkurrencë Kim Kardashianit

Më: 16 maj 2018 Në ora: 19:39
Redona Koci

Bukuroshja nga Tirana, Redona Koci, pa dyshim është avokatja më seksi që ka Shqipëria dhe jo vetëm.

Zeshkanja seksi jo rallë herë poston foto në rrjetet sociale ku ajo duke më të vërtetë bombastike.

Më poshtë keni pesë foto ku Redona ka çmendur ndjekësit e saj me fotot jashtëzakonisht seksi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test