Elsa Hosk ekspozon trupin - Bota Sot
Elsa Hosk ekspozon trupin

Bota e Yjeve

Elsa Hosk ekspozon trupin

Nga: Bota Sot Më: 16 maj 2018 Në ora: 19:42
Elsa Hosk

Elsa Hosk është një nga modelet  më të nxehta të Suedisë.

Modelja e njohur Elsa Hosk është fotografuar të mërkurën nga paparcait  e veshur me një bikini të kuq në hotelin Cap-Eden-Roç gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.

Ndërsa, Elsa po lahej në bregdetin francez, ajo shoqërohej me një mashkull misterioz për mediat dhe fansat.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test