Kylie Minogue shfaqet plot stil në Londër - Bota Sot
Kylie Minogue shfaqet plot stil në Londër

Bota e Yjeve

Kylie Minogue shfaqet plot stil në Londër

Më: 16 maj 2018 Në ora: 21:36
Kylie Minogue

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj unike.

Kylie Minogue as këtë herë nuk i ka dëshpëruar fansat e saj me stilin e saj unik, pasi kishte bërë shoping në Londër.

Këngëtarja 49 vjeçare, është parë me një fustan të gjatë dhe të zi me plot stil.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test