Adriana Lima, mahnitëse në tapetin e kuq - Bota Sot
Adriana Lima, mahnitëse në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Adriana Lima, mahnitëse në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 16 maj 2018 Në ora: 23:28
Adriana Lima

Për gati dy dekada, ajo ka qenë mbretëreshë e pistave të modës të Victoria's Secret.

Dhe e tillë paraqitet Adriana Lima edhe në tapetin e kuq, përcjell Bota sot.

Ajo u shfaq mahnitëse në premierën e filmit South Korean flick Burning, të mërkurën mbrëma në Festivalin e Filmit të Kanës, në Francë.

Braziliania 36 vjeçare kishte përzgjedhur një fustan të gjatë me një të çarë që ekspozonte këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test