Modelja seksi pozon topless - Bota Sot
Modelja seksi pozon topless

Bota e Yjeve

Modelja seksi pozon topless

Nga: Bota sot Më: 16 maj 2018 Në ora: 23:42
Stella Maxwell

Ajo është në lidhje me aktoren Kristen Stewart.

Dhe modelja seksi Stella Maxwell, ka treguar pse është me yllin e Twilight, derisa ka pozuar për brendin e ri të brendshmeve të Victoria’s Secret, përcjell Bota sot.

28 vjeçarja është shfaqur e mahnitshme me fizikun perfekt, në brendshme të ndryshme, e madje në një imazh është shfaqur topless, duke mbajtur gjoksin./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test