Pasi shkëlqeu në “Met Gala”, Kim Kardashian shfaqet në këtë fustan të verdhë - Bota Sot
Pasi shkëlqeu në “Met Gala”, Kim Kardashian shfaqet në këtë fustan të verdhë

Bota e Yjeve

Pasi shkëlqeu në “Met Gala”, Kim Kardashian shfaqet në këtë fustan të verdhë

Më: 17 maj 2018 Në ora: 07:37
Kim Kardashian

Komentohet, kritikohet, shkruhet e stërshkruhet për të. Por në fund, gjithmonë del më e mira.

Kjo falë kujdesit kaq të madh që e ka me veshjen, mbathjet, grimin e flokët.

Kim Kardashian di si të prekë në “tel” ata që e duan dhe ata që nuk e duan.

Bukuroshja pas “Met Gala”, ku u vlerësua si ndër më të mirat me pamjen e saj, tani është shfaqur me një fustan ngjyrë të verdhë.

Me këtë fustan të Versace, ajo u fotografua pas një darke në një restaurant në”Chinatown”.

Ajo thjeshtë duket mahnitëse me këtë pamje.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test