Ashley ngrit temperaturat - Bota Sot
Ashley ngrit temperaturat

Bota e Yjeve

Ashley ngrit temperaturat

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2018 Në ora: 11:11
Ashley Graham

Ajo nuk është e panjohur për ekspozimin e linjave trupore dhe argëtimin e fansave në rrjete sociale përmes fotove seksi.

Dhe Ashley Graham të mërkurën publikoi një tjetër imazh në llogarinë e saj në Instagram, me të cilin ngriti temperaturat, përcjell Bota sot.

Modelja 30 vjeçarja u shfaq seksi në të brendshme të bardha, duke treguar format bombastike trupore./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test