Joshëse, Iskra ekspozon gjoksin - Bota Sot
Joshëse, Iskra ekspozon gjoksin

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Joshëse, Iskra ekspozon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2018 Në ora: 11:58
Iskra Lawrence

Ajo gjithmonë jep mesazhe pozitive për femrat dhe figurën e tyre.

Dhe Iskra Lawrence u shfaq përplot vetëbesim në National Eating Disorders Association Annual Gala, në hotelin The Pierre në New York, të mërkurën, përcjell Bota sot.

Modelja 27 vjeçare dukej atraktive në një fustan të gjatë, në të cilin kishte ekspozuar gjoksin./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test