Seksi në të bardha, Rita ndez skenën në Britani - Bota Sot
Seksi në të bardha, Rita ndez skenën në Britani

Bota e Yjeve

Seksi në të bardha, Rita ndez skenën në Britani

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2018 Në ora: 12:28
Rita Ora

Të hënën ajo kërkoi falje për tekstin e këngës së fundit “Girls”, pasi u kritikua nga anëtarë të komunitetit LGBTI.

Dhe të mërkurën ajo njoftoi se është biseksuale, përmes një postimi në Twitter, përcjell Bota sot.

Më pas ajo performoi në Birmingham's O2 Academy, gjatë turneut të saj Girls, ku ndezi skenën.

E veshur në të bardha, Rita dukej tejet seksi, duke treguar barkun e sheshtë dhe gjoksin./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test