Bombastike, Holly “trazon” dhe detin - Bota Sot
Bombastike, Holly “trazon” dhe detin

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Bombastike, Holly “trazon” dhe detin

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2018 Në ora: 13:34
Holly Hagan

Ajo zakonisht ekspozon hiret e saj trupore tejet seksi.

Dhe ylli i Geordie Shore, Holly Hagan, u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa u paraqit në plazhin St Lucia në Karaibe me Charlotte Crosby të mërkurën, përcjell Bota sot.

Ylli 25 vjeçar dukej “shpërthyese” në bikini kuq e zi, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet gjigante.

Një fizik që “trazon” dhe detin./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test