Kaia shfaqet përplot stil, ekspozon gjoksin - Bota Sot
Kaia shfaqet përplot stil, ekspozon gjoksin

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Kaia shfaqet përplot stil, ekspozon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2018 Në ora: 17:01
Kaia Gerber

Ajo është një yll në rritje në botën e modës, falë menaxhimit të nënës së saj supermodele Cindy Crawford.

Dhe të mërkurën mbrëma, 16 vjeçarja Kaia Gerber, u shfaq përplot stil si një yll i vërtetë në një event në LA, përcjell Bota sot.

E veshur në xhinse në festën e Levi's 501 Day, ajo dukej mjaft seksi, derisa ekspozoi gjoksin./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test