Cristiano Ronaldo “harron” Champions League - Bota Sot
Cristiano Ronaldo “harron” Champions League

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Cristiano Ronaldo “harron” Champions League

Më: 17 maj 2018 Në ora: 17:42
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez

Ndërkohë që finalja e madhe e “Champions League” është vetëm nëntë ditë larg, Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë të pushojë më të dashurën e tij Georgina Rodriguez.

Revista “Diez Minutos” ka publikuar disa foto ekskluzive të çiftit të famshëm duke kaluar momente romantike në një plazh në Ibiza.

Sipas të përjavshmes spanjolle portugezi dhe modelja bukuroshe kanë marrë me vete vetëm Cristiano Ronaldo Junior, kurse tre fëmijët e tjerë më të vegjël i kanë lënë në shtëpinë e tyre në Finca de Pozuelo de Alarcón, Madrid.

Cristiano dhe Georgina, të cilët fotografuar më të lumtur se kurrë më parë, kanë shijuar më pas pak kohë më miqtë e tyre në një jaht luksoz.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test