Përshendetën me jetën beqare, Meghan dhe Harry do të flenë në hotele të veqanta - Bota Sot
Përshendetën me jetën beqare, Meghan dhe Harry do të flenë në hotele të veqanta

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Përshendetën me jetën beqare, Meghan dhe Harry do të flenë në hotele të veqanta

Nga: Bota sot Më: 18 maj 2018 Në ora: 18:41
Meghan dhe Harry

Duke u përshendetur me jetën beqare, Meghan dhe Harry arrijnë në Windsor në udhëtimin e tyre të fundit si një qift i pamartuar, para se ta kalojnë natën në hotele të veqanta përpara dasmës së tyre.

Meghan Markle dhe princi Harry dukeshin të lumtur sot kur u larguan nga Kensington  Palace për herë të fundit si një qift i pamartuar, për të filluar aventurën mbretërore të dasmës.

Image

Qifti buzëqeshnin dhe tundnin turmën në rrugën e tyre drejt Windsor Castle.

Pastaj, sic e thotë tradita qifti do të përshendetën me njëri-tjetrin para se nusja të shkoj në Cliveden House Hotel, bashkë me një grup të afërmve të saj, dhe dizejnatorin dhe stilistin e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test