Kylie vjen joshëse, ekspozon gjoksin dhe të pasmet - Bota Sot
Kylie vjen joshëse, ekspozon gjoksin dhe të pasmet

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Kylie vjen joshëse, ekspozon gjoksin dhe të pasmet

Nga: Bota sot Më: 19 maj 2018 Në ora: 07:37
Kylie Jenner

Ajo kurrë nuk është e turpshme të tregojë figurën e saj.

Dhe Kylie Jenner nuk i la shumë vend imagjinatës të premten, përcjell Bota sot.

20 vjeçarja që së fundmi u bë nënë duke sjellë në jetë vajzën Stormi, u paraqit shumë seksi në një fustan të shkurtër ngjyrë ari, në të cilin ekspozoi gjoksin shpërthyes dhe të pasmet seksi./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test