Kimberley pa të brendshme në Kanë - Bota Sot
Kimberley pa të brendshme në Kanë

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Kimberley pa të brendshme në Kanë

Nga: Bota sot Më: 19 maj 2018 Në ora: 09:16
Kimberley Garner

Ish ylli i Made In Chelsea, Kimberley Garner u shfaq përplot stil në amfAR Gala.

28 vjeçarja u shfaq tejet seksi pa të brendshme në Festivalin e Filmit në Kanë, duke ekspozuar mjaft nga trupi i saj, përcjell Bota sot.

Me fizikun e saj për mrekulli ajo mori gjithë vëmendjen, duke treguar këmbët e gjata seksi, shpinën dhe gjoksin./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test