Futbollisti i pensionuar shfaqet në plazh me bashkëshorten - Bota Sot
Futbollisti i pensionuar shfaqet në plazh me bashkëshorten

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Futbollisti i pensionuar shfaqet në plazh me bashkëshorten

Më: 22 maj 2018 Në ora: 08:16
Carly

Ai arriti në fund të karrierës të tij të futbollit vitin e kaluar, duke u larguar nga loja për tu përnqëndruar në disa kapituj të tjerë.

Dhe ish ylli i Anglisë, Scott Parker u shfaq pas pensionimit të tij bashkë me gruan e tij Carly gjatë një pushimi romantik në Barbados të dielën.

Ish mesfushori 37 vjeqar shijoj rrezet e diellit me bukurinë bionde, e cila tregoj figurën e saj sensacionale me bikine.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test