Victoria Beckham përtej elegancës - Bota Sot
Victoria Beckham përtej elegancës

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Victoria Beckham përtej elegancës

Nga: Bota sot Më: 23 maj 2018 Në ora: 07:52
Victoria Beckham

Ajo u kritikua për paraqitjen e saj 'të mjerë' në ceremoninë e mbrëmjes së Princeshës Maghan dhe Princit Harry.

Por Victoria Beckham e 'përmirësoj' këtë kur u shfaq me një veshje tjetër të martën në Londër.

Dizajnerja e modës, 44 vjeqarja dukej e mrekullushme në veshje jeshile dy pjesëshe, derisa doli bashkë me Lilly Becker dhe Tamara Beckwith.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test