Bella nxjerr këmbët seksi - Bota Sot
Bella nxjerr këmbët seksi

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Bella nxjerr këmbët seksi

Nga: Bota Sot Më: 23 maj 2018 Në ora: 15:31
Bella Hadid

Bella Hadid ka dhuruar një tjetër shfaqje seksi në Manhattan's West Village.

Ajo është shfaqur rrugës me xhinse të shkurta dhe një bluzë të gjelbërt, të kombinuar me çizme të zeza.

Modelja e njohur dukej e buzëqeshur, derisa bëri rrugën e saj.

Dekorim shtesë, ajo kësaj radhe kishte një palë syze dhe një çantë të kuqe./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test