Taylor dhe Jade, motrat me “zemrën” bardhezi - Bota Sot
Taylor dhe Jade, motrat me “zemrën” bardhezi

Bota e Yjeve

Taylor dhe Jade, motrat me “zemrën” bardhezi

Më: 23 maj 2018 Në ora: 16:32
Jade e Taylor Mega

Jade e Taylor Mega janë dy motra që kanë zgjedhur të kenë të njëjtin profesion, modelingun.

Por ky nuk është i vetmi pasion për dy motrat, ato të dyja adhurojnë futbollin, e të dyja janë tifoze të Juventusit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...