Për Amanda Holden vitet janë veç numër - Bota Sot
Për Amanda Holden vitet janë veç numër

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Për Amanda Holden vitet janë veç numër

Nga: Bota Sot Më: 23 maj 2018 Në ora: 19:53
Amanda Holden

Prezantuesja dhe aktorja e njohur Amanda Holden tashmë I ka filluar pushimet e saj. Si distancon për ti kaluar pushimet ylli britanik ka zgjedhur Portugalinë.

Holden ka publikuar fotografi në rrjetet sociale duke shfaqur trupin e saj të tonifikuar.

Mos të harrojmë të cekmi se  Amanda Holden është 47 vjeç./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test