Khloe Kardashian dëshiron të martohet me Tristan Thompson - Bota Sot
Khloe Kardashian dëshiron të martohet me Tristan Thompson

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Khloe Kardashian dëshiron të martohet me Tristan Thompson

Nga: Bota Sot Më: 23 maj 2018 Në ora: 20:04
Khloe Kardashian

Përkundër që disa ditë para se të sjellte në jetë fëmijën e parë Khloe Kardashian nëpër media vendore ishn publikuar tradhëtinë e shumëfishtë e të dashurit të saj Tristan Thompson.

Por, Khloe e ka falur Thompson dhe dëshiron që të martohet më babin e vajzës së saj True.

Sipas një burim të revistës People: "Ajo është duke bërë mirë. Ajo duket më e lumtur dhe më e lumtur çdo ditë ... Ajo dëshiron që familja e saj të jetë së bashku ... Ai ka qenë vërtet i penduar. Khloe dëshiron të martohet më në fund, por ende nuk ka bisedime serioze për martesën.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test