Emilia shfaqet përplot stil - Bota Sot
Emilia shfaqet përplot stil

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Emilia shfaqet përplot stil

Nga: Bota sot Më: 23 maj 2018 Në ora: 23:27
Emilia Clarke

Ajo ka qenë me stil serioz derisa ka promovuar filmin e saj Solo: A Star Wars Story në turin e kaluar.

Dhe Emilia Clarke u paraqit përplot stil edhe të mërkurën, derisa mori pjesë në Good Morning America, përcjell Bota sot.

Aktorja 31 vjeçare dukej sensacionale në një fustan të bardhë dhe një pallto sipër, me flokët e bardha dhe syze dielli, derisa bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test