Arrin 6 milionë ndjekës në Instagram, vajza e motit feston kështu - Bota Sot
Arrin 6 milionë ndjekës në Instagram, vajza e motit feston kështu

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Arrin 6 milionë ndjekës në Instagram, vajza e motit feston kështu

Më: 24 maj 2018 Në ora: 10:34
Yanet Garcia

Yanet Garcia ka arritur shifrën e 6 milionë ndjekësve në Instagram dhe për të festuar këtë arritje, ka postuar në rrjetin social një foto shumë provokuese.

27-vjeçarja pozoi me të brendshme të kuqe duke treguar format fantastike.

Vajza meksikane e motit konsiderohet një nga personazhet më me ndikim në internet në Amerikën e Jugut.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test