Super të pasme! Kjo seksbombë venezuelase po i trullos të gjithë në Instagram - Bota Sot
Super të pasme! Kjo seksbombë venezuelase po i trullos të gjithë në Instagram

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Super të pasme! Kjo seksbombë venezuelase po i trullos të gjithë në Instagram

Më: 25 maj 2018 Në ora: 07:15
Maria Villalba

Ajo është një ndër femrat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht.

Maria Villalba numëron mbi 230 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse.

Se pse modelja seksi 30-vjeçare nga Venezuela ka aq shumë ndjekës ju tregojnë më së miri fotografitë më poshtë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test