E dashura e 'kriminelit' të famshëm tregon barkun e fryrë - Bota Sot
E dashura e 'kriminelit' të famshëm tregon barkun e fryrë

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

E dashura e 'kriminelit' të famshëm tregon barkun e fryrë

Nga: Bota sot Më: 25 maj 2018 Në ora: 18:00
Chloe Green me te dashurin

Ajo është shtatëzënë me fëmijën e saj të parë me Jeremy Meeks dhe Chloe Green ka treguar barkun e saj, derisa babi i saj, Philip Green u shfaq në superjahtin në Monako me familjen e saj dhe një mori fytyra të famshme.

Padyshim udhëtimi ishte në Grand Prix këtë të diele dhe Chloe 27 vjeqare dukej mjaftë në formë me një veshje ngjyrë të zezë.

Ajo qëndronte pranë të dashurit të saj, duke ia vendosur krahët njëri tjetrit me dashuri.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test