Binky Felstead, me fustan të shkurtër dhe pa sytjena - Bota Sot
Binky Felstead, me fustan të shkurtër dhe pa sytjena

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Binky Felstead, me fustan të shkurtër dhe pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 25 maj 2018 Në ora: 18:32
Binky Felstead

Ajo është një nënë me shumë angazhime, që përfshin menaxhimin e palestrës Mymmu Tribe dhe rolin e ambasadores së Reebok.

Dhe Binky Felstead dukej elegantë në cdo pëllëmbë, duke promovuar koleksionin e saj të modës të premten në mbrëmje.

Ish ylli i Made In Chelsea, ka treguar këmbët e saj të holla përgjatë rrugëve të kryeqytetit me një fustan ngjyrë hiri pa sytjena.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test