Bella ”çmend” Monakon! - Bota Sot
Bella ”çmend” Monakon!

Bota e Yjeve

Bella ”çmend” Monakon!

Më: 26 maj 2018 Në ora: 12:13
Bella Hadid

Modelja e njohur, Bella Hadid  si destinacion të radhës ka zgjedhur vendin e bukur të Monakos.

Bella është fotografuar nga paparacit në një jaht mjaft luksoz  ku edhe pse e thjeshtë, ajo duket shumë provokuese dhe seksi.

Modelja 21 vjeçare kishte veshur pantallona farmerke dhe bluzë ngjyrë hiri. Kurse këtë pamjen e kishte shoqëruar me aksesor vath dhe unaza të ndryshme.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...