Lauren ekspozon gjoksin - Bota Sot
Lauren ekspozon gjoksin

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Lauren ekspozon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 27 maj 2018 Në ora: 15:05
Lauren Pope

Ajo do të jetë e pranishme në finalen e madhe të TOWIE, që do të mbahet sonte.

E mbrëmë Lauren Pope shijoi një natë jashtë në qytetin e  Mançesterit, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli 35-vjeçar shfaqi format e lakmueshme me xhinse të grisura, një bluzë të bardhë dhe xhaketë të zezë lëkurë./BS

 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test