Sofia me urim special për ditëlindjen e Scott - Bota Sot
Sofia me urim special për ditëlindjen e Scott

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

Sofia me urim special për ditëlindjen e Scott

Nga: Bota sot Më: 27 maj 2018 Në ora: 15:08
Scott Disick dhe Sofia Richie

Romanca e Scott Disick dhe Sofia Richie-t po bëhet gjithnjë e më serioze.

Vajza 19-vjeçare e Lionel Richie, ka ndarë një imazh të nxehtë nga pushimet e çiftit, për t’i uruar ditëlindjen të dashurit të saj 35-vjeçar, përcjell Bota sot.

“Urime ditëlindjen zemër. Faleminderit që je ti. Të dua”, ka shkruar ajo sipër imazhit, në të cilin shfaqet në krahët e Disick në ujë./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test