Rosie Huntington-Whiteley gjen pak kohë të lirë - Bota Sot
Rosie Huntington-Whiteley gjen pak kohë të lirë

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Rosie Huntington-Whiteley gjen pak kohë të lirë

Nga: Bota sot Më: 27 maj 2018 Në ora: 17:17
Rosie Huntington-Whiteley

Ata janë të njohur për mbajtjen e jetës së tyre private, duke lënë projektet profesionale në vend të tyre.

Por Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham shijuan një pushim të merituar pas orarit të tyre të zënë, derisa shkuan në një takim në Soho House në Malibu.

Modelja ka treguar trupin e saj të shtrënguar me një veshje të zezë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test