Lauren Goodger, me veshje provokative, tregon 'asetet' - Bota Sot
Lauren Goodger, me veshje provokative, tregon 'asetet'

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Lauren Goodger, me veshje provokative, tregon 'asetet'

Nga: Bota sot Më: 27 maj 2018 Në ora: 17:22
Lauren Goodger

Ajo kurrë nuk ka qenë e turpshme për të treguar trupin e saj me veshje provokative.

Dhe Lauren Goodger, 31 vjeqarja ngriti të dielën temperaturat kur shpërndau në Instagram foto provokative.

Ylli i Towie e cil të shtunën në mbrëmje ka darkuar në Mayfair Sexy Fish, është paraqitur me një veshje ngjyrë portokalli.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test