Kendall e ekzagjeron këtë herë - Bota Sot
Kendall e ekzagjeron këtë herë

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Kendall e ekzagjeron këtë herë

Më: 6 qershor 2018 Në ora: 00:40
Kendall Jenner

Një prej modeleve më me influencë në botë, Kendall Jenner është e njohur për linjat e saj trupore, por ka marrë akuza për photoshop.

Për Ditën e Përkujtimeve, 22-vjeçarja publikoi një imazh me bikini të blu, ndërsa mbante një lojë në dorë.

Fansat e saj kanë filluar menjëherë me komentet e tyre, duke i thënë se ka tentuar të zgjasë dhe të hollojë këmbët me programe editimi.

Ndërkohë modelja me këmbët 1.55 m duket se i ka më të gjata se të tjerëve dhe kjo ka qenë arsyeja përse kanë nisur akuzat.

Kendall nuk ka bërë ende asnjë reagim për këtë çështje, ndërkohë që po përflitet dhe për një romancë me Ben Simmons.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test