Një arsye më shumë për të qenë tifozë të Spanjës - Bota Sot
Një arsye më shumë për të qenë tifozë të Spanjës

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Një arsye më shumë për të qenë tifozë të Spanjës

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 18:00
Claudia Hierro

Fernando Hierro ka pak orë që është emëruar trajneri i Spanjës, pas atij shkarkimi me bujë të Julen Lopeteguit.

Por, në internet koha ka qenë mëse e bollshme që të rrëmohet mes familjes së trajnerit të ri spanjoll dhe prej andej të nxjerrin vajzën e tij, Claudia.

Claudia Hierro është mjaft aktive në Instagram, ku tregon hiret e veta, si çdo bashkëmoshatare.

Vajza e ish-mbrojtësit legjendar të Realit dhe të Kombëtares spanjolle ka përfunduar krejtësisht pa dashje në faqet rozë online të tabloidëve, fill pas emërimit të të atit në krye të Spanjës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test