I dashuri tradhton Dua Lipën, kapet mat me një femër tjetër - Bota Sot
I dashuri tradhton Dua Lipën, kapet mat me një femër tjetër

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

I dashuri tradhton Dua Lipën, kapet mat me një femër tjetër

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 19:30
Dua Lipa dhe Isaac Carew

Një natë pas perfomancës së Dua Lipës në finalen e “Champions League”, ata publikuan foto dhe video ku dukeshin duke kaluar momente të lumtura së bashku.

Por Isaac Carew është fotografuar nga paparaci ndërkohë që ishte duke kërcyer me një vajzë të panjohur në një nga club-et e Londrës. Të dy të rinjtë dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe shkëmbenin puthje dhe përqafime herë pas herë.

Ka qenë “The Sun” ai që ka bërë publike fotot ku Isaac Carew duket duke tradhtuar këngëtaren me origjinë shqiptare me një vajzë tjetër. Nuk dihet në qoftë se çifti vijojnë të jenë bashkë apo ajo që është fotografuar janë thjeshtë momente ku djaloshi simpati po ngushëllohet me një tjetër femër.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test