Blac nxjerr gjoksin shpërthyes pa sytjena - Bota Sot
Blac nxjerr gjoksin shpërthyes pa sytjena

Bota e Yjeve

Blac nxjerr gjoksin shpërthyes pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 13 qershor 2018 Në ora: 20:01
Blac Chyna

Së fundmi pati spekulime se ajo është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të tretë.

Dhe 30 vjeçarja Blac Chyna u shfaq tejet seksi me një dekolte të hapur që tregonte gjoksin dhe barkun e sheshtë, derisa ajo po merrte pjesë në ditëlindjen e mikes së saj Princesa Pilar në West Hollywood, përcjell Bota sot.

Ylli u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, pasi tregoi linjat bombastike trupore në kostumin e ngushtë, por që vëmendjen e mori gjoksi shpërthyes, i ekspozuar nga Blac pa sytjena./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test