Ylli shfaqet seksi në Spanjë - Bota Sot
Ylli shfaqet seksi në Spanjë

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Ylli shfaqet seksi në Spanjë

Nga: Bota sot Më: 13 qershor 2018 Në ora: 23:37
Jess Impiazzi

Ajo është rikthyer këtë vit me shumë suksese në Celebrity Big Brother.

Dhe Jess Impiazzi ka marrë një pushim të merituar në Spanjë, përcjell Bota sot.

Nga atje, ylli televiziv është shfaqur tejet seksi në pishinë, mbi një flamingo.

28 vjeçarja ka treguar linjat trupore për mrekulli në bikini pink, të kombinuar me flamengon./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test