Rihanna, mahnitëse në premierën e filmit Ocean’s 8 - Bota Sot
Rihanna, mahnitëse në premierën e filmit Ocean’s 8

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Rihanna, mahnitëse në premierën e filmit Ocean’s 8

Nga: Bota sot Më: 13 qershor 2018 Në ora: 23:51
Rihanna

Është filmi i fundit i lansuar, në të cilin janë yje që luajnë në rolet kryesore.

Dhe e mërkura mbrëma në Londër, mblodhi yjet më të mëdhenj, në premierën e filmit Ocean’s 8, përcjell Bota sot.

Rihanna, Sandra Bullock dhe Helena Bonham Carter bënë që të gjithë të kthejnë kokën për t’i shikuar, derisa arritën në tapetin e kuq.

Rihanna dukej e mahnitshme e veshur më fustan ngjyrë ari që shkëlqente dhe kishte ekspozuar gjoksin shpërthyes.

Të gjitha shkëlqenin në tapetin e kuq./BS/

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test