Spanja nuk e mori në Rusi, mesfushori harron gjithçka në jahtin luksoz me gruan magjepsëse - Bota Sot
Spanja nuk e mori në Rusi, mesfushori harron gjithçka në jahtin luksoz me gruan magjepsëse

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

Spanja nuk e mori në Rusi, mesfushori harron gjithçka në jahtin luksoz me gruan magjepsëse

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 09:32
Sesk Fabregas dhe Daniel Seman

Sesk Fabregas duket se e ka lënë pas krahëve faktin që nuk mori një ftesë për në Botërorin e Rusisë nga kombëtarja e Spanjës. Mesfushori i Çelsit po shijon pushimet me gruan e tij, Daniel Seman, bashkë edhe me 3 fëmijët e tyre.

Ata janë fotografuar teksa pushojnë në plazh, gjithashtu edhe në një jaht luksoz, teksa relaksohen.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test