Sandra Bullock shkëlqen në premierën e Ocean’s 8 - Bota Sot
Sandra Bullock shkëlqen në premierën e Ocean’s 8

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Sandra Bullock shkëlqen në premierën e Ocean’s 8

Nga: Bota sot Më: 14 qershor 2018 Në ora: 09:39
Sandra Bullock

Ajo drejton të gjithë aktorët e parashikuar të filmit Ocean’s 8.

Dhe Sandra Bullock ishte veshur për të lënë përshtypje në premierën e filmit, të mërkurën mbrëma në Leicester Swuare, Londër, përcjell Bota sot.

53 vjeçarja dukej e mahnitshme, derisa arriti në tapetin e kuq me të dashurin e saj Bryan Randall dhe më pas pozoi si një yll i vërtetë në tapetin e kuq, duke marrë gjithë vëmendjen.

Ajo kishte vënë në pah gjoksin pa sytjena./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test