Amanda Holden shfaqet mahnitëse në Classic Brit - Bota Sot
Amanda Holden shfaqet mahnitëse në Classic Brit

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Amanda Holden shfaqet mahnitëse në Classic Brit

Nga: Bota Sot Më: 14 qershor 2018 Në ora: 09:54
Amanda Holden

Ajo sapo përfundoi sezonin e fundit të  “Got Talent” në Britani, ajo u shfaq me një fustan të pabesueshme.

Amanda Holden, 47vjeç gjeti një rast tjetër për të nxjerrë në pah stilin e saj dhe figurën e mahnitshme, ndërsa ajo u paraqitë në ceremoninë e çmimeve “Classic Brit” të mërkurën mbrëmje.

Ylli i televizorit u paraqitë me një fustan ngjyrë vjollce të hapur, i cili ishte i dëkuara me lule të vogla me diamant, shkruan “Bota sot” .

Kohë më parë, ajo  deklaroi se para së të fillojë Britanisë Got Talent shkon një kamp  për palestër në Portugali dhe bënë shumë boks.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test