Beyonce është shtatzënë? - Bota Sot
Beyonce është shtatzënë?

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

Beyonce është shtatzënë?

Nga: Bota sot Më: 14 qershor 2018 Në ora: 10:13
Beyonce

Së fundmi ajo ka filluar turneun me burrin e saj.

Dhe fansat e Beyonce kanë qenë të shpejt që ta vërejnë që ajo ndoshta po e fsheh barkun, pasi mund të jetë shtatzënë, derisa performoi në turneun On the Run II me Jay Z, përcjell Bota sot.

Në rrjete sociale fansat kanë shkruar se Mbretëresha Bey është shtatzënë.

Megjithatë, ende kjo mbetet vetëm spekulim./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test