Kush është bukuroshoja që do hapë finalet e Botërorit?! - Bota Sot
Kush është bukuroshoja që do hapë finalet e Botërorit?!

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Kush është bukuroshoja që do hapë finalet e Botërorit?!

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 12:19
Aida Garifullina

Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të këndojë në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës 2018, së bashku me popstarin britanik Robbie Williams.

Bukuroshja ruse është 30 vjeç dhe ka një lidhje të veçantë për sportin, më saktë tenisin. Ajo ka një fëmijë nga lidhja me tenistin rus Marat Safin.

Këngëtarja lirike, Aida Garifulina do të ngrejë siparin e finalet të këtij kampioni të shumëpritur, që merr rrugë të enjten.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test