Chrissy fjalë të bukura për John Legend në Ditën e Baballarëve - Bota Sot
Chrissy fjalë të bukura për John Legend në Ditën e Baballarëve

Bota e Yjeve

Chrissy fjalë të bukura për John Legend në Ditën e Baballarëve

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 08:26
Chrissy Teigen dhe John Legend

Dje në gjithë botën festohet Dita e Baballarëve, dhe kështu shumë të famshëm kanë shfrytëzuar rrjetet social për t’i uruar të dashurit e tyre në këtë ditë.

Përmes një postimi në Instagram të njëjtën gjë e ka bërë edhe Chrissy Teigen, gruaja e John Legend, e cila ka falënderuar atë për çdo gjë që ka ajo tani.

“Çfarë njeriu, çfarë njeriu, çfarë njeriu i mrekullueshëm. Faleminderit për jetën e bukur dhe për jetesën e mrekullueshme që ma ke ofruar mua. Miku im dhe partneri më i mirë gjithmonë, njeriu më i dashur , më bujar dhe më  i mirë në botë. Dhe më i zgjuari. Unë nuk thash më qesharak, këtu e dini edhe ju që nuk jam duke gënjyer. Ne të duam me gjithë zemrat tona. Gëzuar Ditën e Baballarëve.”, ka shkruar ajo për të.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test