Edhe në skenë bashkë - Bota Sot
Edhe në skenë bashkë

Bota e Yjeve

Edhe në skenë bashkë

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 07:58
Cardi B

Cardi B dhe Offset kohëve të fundit po kalojnë kohë së bashku edhe në skenë.

Reperja 25-vjeçare e cila është shtatzënë dhe reperi 26-vjeçar u shfaqën në Hot 107.9’s Birthday Bash në Atlanta të Gjeorgjisë.

“Urime dita e baballarëve. Dashuroni siç i doni fëmijët tuaj. Është gjëja më e mirë nga ju”, shkroi Cardi pas performances nën një postim.

Cardi B është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me Offset.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test