Chloe Moretz e bukur si asnjëherë - Bota Sot
Chloe Moretz e bukur si asnjëherë

Bota e Yjeve

E martë, 13 nëntor 2018

Chloe Moretz e bukur si asnjëherë

Nga: Bota sot Më: 19 qershor 2018 Në ora: 08:02
Chloe Moretz

Ish i dashuri i saj, Brooklyn Beckham thuhet se është në lidhje me modelen Lexy Panterra.

Por Chloe Moretz nuk tregoj asnjë shenjë shqetësimi kur të hënën mbrëma u shfaq në Paris në tapetin e kuq.

Aktorja 23 vjeqare u shfaq me një këmishë të bukur dhe pantollona kur arriti në këtë ngjarje, e mbajtur si pjesë e Festivalit të Filmit në kampin Elysee.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test