Lauren shfaqet bombastike në veshje të ngushtë - Bota Sot
Lauren shfaqet bombastike në veshje të ngushtë

Bota e Yjeve

E martë, 13 nëntor 2018

Lauren shfaqet bombastike në veshje të ngushtë

Nga: Bota sot Më: 19 qershor 2018 Në ora: 16:05
Lauren Goodge

Ajo goditi paparacit në kolumnën e saj të fundit për Now Magazine.

Por Lauren Goodger dukej se ishte në humor të mirë me ta, derisa u fotografua nga ta, ku kishte shkuar për një set fotografik në shtëpinë e Essex, përcjell Bota sot.

Ylli i TOWIE dukej bombastike në veshje të ngushtë, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet gjigante./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test