Kelly Brook shkëlqen në të kuqe - Bota Sot
Kelly Brook shkëlqen në të kuqe

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Kelly Brook shkëlqen në të kuqe

Nga: Bota sot Më: 19 qershor 2018 Në ora: 16:08
Kelly Brook

Ajo u sigurua që të shkëlqente në Royal Ascot të martën.

Dhe Kelly Brook menaxhoi që të tregonte stilin e mahnitshëm derisa arriti në hapjen e ceremonisë që do ta zgjasë pesë ditë, përcjell Bota sot.

Modelja pozoi e buzëqeshur, e veshur në një fustan të kuq, në të cilin dukej për mrekulli./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test